В Ізраїлі у колишньої пасажирки лайнера Diamond Princess виявили китайський коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінці дозволили покинути судно 20 лютого.

В Ізраїлі зафіксували перший випадок інфікування коронавірусом з Уханя на території країни, пише видання Israel National News.

У Міністерстві охорони здоров'я Ізраїлю повідомляють, що захворіла жінка, яка повернулася до країни з круїзного лайнера Diamond Princess. Інфікована була одним з 11 громадян Ізраїлю, яким дозволили покинути круїздне судно 20 лютого. У десяти інших пасажирів наразі не зафіксовано симптомів нового вірусу.

Хвора жінка перебуває в ізоляції в медичному центрі Шиба в Тель-Хашомере в центральній частині країни. У карантин помістили інших евакуйованих пасажирів з літака Diamond Princess.

Слід зауважити, що японських лікарнях перебуває четверо громадян Ізраїлю з коронавірусом. Усі вони перебували на круїзному лайнері Diamond Princess.

Як повідомлялося, від 4 лютого Міністерство охорони здоров’я Японії поставило судно на карантин через випадок зараження коронавірусом з Уханя. До цього, 25 січня, пасажиру діагностовано 2019-nCoV після висадки у Гонконзі. На борту перебває 25 українців. Усі вони виявились членами екіпажу.  Кількість інфікованих пасажирів станом на 18 лютого зросла до 542. Серед заражених - двоє українців. Людям, у яких не підтвердилося інфікування коронавірусом, дозволили покинути судно. 

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції