В Ізраїлі випадково розсекретили імена співробітників спецслужб

Чиновники забули сказати технічним працівникам, щоб викреслили секретні місця з протоколів перед публікацією в Інтернеті.

Офіційний сайт Кнесету опублікував протоколи засідань, на яких були присутні високопоставлені співробітники ізраїльських спецслужб, не викресливши заборонені до публікації імена високопоставлених співробітників служби загальної безпеки (ШАБАК) і служби зовнішньої розвідки "Мосад".

Це не перший подібний випадок - в минулому році на сайті Кнесету були викладені протоколи засідань, на яких докладно обговорювалася розробка декількох засекречених систем для міністерства оборони.

Тоді протоколи залишалися у відкритому доступі в Інтернеті тривалий час вже після видалення з сайту Кнесету.

За словами представників Кнесету, винуватцями подібних проколів є депутати Кнесету, які не попереджають співробітників протокольного відділу про необхідність викреслити ту чи іншу частину протоколу в разі потреби.

Відзначимо, що це другий за останній час випадок потрапляння у відкритий доступ інформації підвищеної секретності. На початку квітня була дозволена до публікації інформація про розкрадання двох тисяч секретних документів з канцелярії командувача Центральним округом ЦАХАЛу. У тому числі були викрадені близько 700 документів з грифом цілком таємно.

За підозрою в розкраданні документів було арештовано журналістку Анат Кам, що проходила службу в канцелярії в 2005-2007 роках.

Після демобілізації вона спочатку запропонувала ці документи журналістові "Едіот Ахронот", а потім передала їх кореспонденту газети "Гаарец" Урі Блау.

Сьогодні ізраїльські ЗМІ повідомляють, що Блау, який знаходиться в Лондоні, домовився зі Службою загальної безпеки (ШАБАК) про повернення вкрадених документів.

Читайте також:

В Інтернеті з'явилися особисті дані про голову таємної розвідки Великобританії

Через запис солдата в Facebook перенесли воєнну операцію

Барак Обама наказав відомствам США розсекречувати інформацію

Ізраїльський рабин видав посібник з убивства не-євреїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: