В Ізраїлі заарештували 400 хасидів, які повернулися з України

Після повернення з паломництва до України в ізаїльських аеропортах затримали близько 400 хасидів - за ухиляння від військової повинності, невиплачені кредити і напад на стюардесу.

Ізраїльська поліція затримала в аеропортах близько 400 брацлавських хасидів, які повернулися з паломництва до України.

91 паломник підозрюється в ухиленні від обов'язкової в Ізраїлі військової повинності, у решти виявилися невиплачені борги і кредити.

А за два дні до цього після прибуття до Ізраїлю було заарештовано двох хасидів за напад на стюардесу, яка відмовилася налити їм спиртне.

В українському місті Умань, куди хасиди їздять помолитися на могилі свого святого - цадика (мудреця) Нахмана Раббі Брацлавського, прочани також встигли взяти участь у конфлікті – під час побутової сварки вони побили одного місцевого жителя і нанесли ножові поранення іншому.

На святкування іудейського Нового року в Умань в 2010-му прибули до 30 тисяч хасидів - переважно з Ізраїлю. Окрім кількох інцидентів, їхнє перебування в країні обійшлося без ексцесів. Однак 10 хасидів, які взяли участь в бійці, було депортовано.

Як пізніше пояснила заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман, організатори паломництва мають винести з інциденту належні уроки та у подальшому вживати "додаткових заходів, покликаних мінімізувати ймовірність виникнення подібних неприємних ситуацій".

"Ми зі свого боку зробимо все, щоб гості України почувалися в нас безпечно і спокійно", - пообіцяла українська чиновниця.

Читайте також:

У Януковича сподіваються, що хасиди отримали урок в Україні

Україна депортувала 10 хасидів, винних у заворушеннях в Умані

Хасиди влаштували безлади в Умані

Хасиди відсвяткували новорічну ніч в Умані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: