Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Ізраїлі збільшилася кількість хворих на коронавірус

На картині наразі перебуває понад 700 ізраїльських громадян.

В Ізраїлі 23 лютого підтвердили другий випадок зараження китайським коронавірусом.

Про це повідомляє CNN з посиланням на міністерство охорони здоров'я Ізраїлю.

Зазначається, що другий випадок коронавірусу в країні виявили у чоловіка, який був пасажиром круїзного лайнера Diamond Princess і повернувся з Японії до Ізраїлю минулого тижня.

У міністерстві охорони здоров'я Ізраїлю додали, що кількість ізраїльських громадян, які поміщені на карантин, зросла до понад 700.

Понад 300 з них були в тісному контакті з групою південнокорейських туристів, у яких після повернення з Ізраїлю додому, виявили коронавірус. Ще 400 ізраїльських громадян, які повернулися з країн Східної Азії, також повідомили, що 14 днів будуть залишатися вдома та уникати публічних місць.

Нагадаємо, 21 лютого в Ізраїлі зафіксували перший випадок інфікування коронавірусом з Уханя на території країни. У Міністерстві охорони здоров'я Ізраїлю повідомляють, що захворіла жінка, яка повернулася до країни з круїзного лайнера Diamond Princess. Інфікована була одним з 11 громадян Ізраїлю, яким дозволили покинути круїзне судно 20 лютого. 

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції