В Каліфорнії вогнем охоплено 500 квадратних кілометрів території

Лос-Анджелес вже тиждень оповитий чорним димом, практично нічим дихати. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Лісові пожежі в Каліфорнії
AFP
У Каліфорнії після евакуації людей, масово евакуювують тварин – коней, шимпанзе, американських страусів і страусів ему. Всіх їх рятують від пожеж, які дійшли до Лос-Анджелесу минулого тижня.

На сьогодні вогонь знищив 48 тис. 967 гектарів лісу в горах, що оточують місто. Вогненний фронт настільки великий, що тварин може врятувати лише людина. Сьогодні із зони пожежі в різні райони штату перевезено вже більше 600 коней. Рятувальники також евакуювали десятки шимпанзе, лам, американських страусів, ему, нанду, кіз, свиней, кабанів. Крім того, від вогню вдалося врятувати 18 котів, 23 собаки, трьох птиць, двох карликових кіз, одну мишу і одну черепаху.

Одне вогнищ загорання вдалося узяти під контроль, але залишилося ще 7 великих пожеж. Вогнем охоплено приблизно 500 квадратних кілометрів.

Нагадаємо, що через пожежу жителі 10 тис. будинків, що знаходяться в небезпеці, були вимушені евакуюватися. Для них обладнано три тимчасові притулки в місцевих школах. Узяти вогонь під контроль пожежником поки не вдається хоча в гасінні пожежі бере участь близько 5 тис. людей.

Читайте також:

Палаюча Каліфорнія

Лісові пожежі наближаються до Лос-Анджелеса: під загрозою центр NASA

В Каліфорнії евакуюють сотні жителів Лос-Анджелеса

У Каліфорнії введено режим надзвичайного стану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: