В казармах російської армії встановлять відеокамери

З метою боротьби із дідівщиною в армії, Міноборони РФ вирішило обладнати казарми системами відеоспостереження.

Міноборони РФ встановлюватиме системи відеоспостереження в казармах, аби протидіяти насильству і дідівщині у стосунках військовослужбовців.

Про це в п'ятницю, 3 липня, повідомило високопоставлене джерело у військовому відомстві.

"В цілях посилення протидії насильницьким проявам у військових колективах як один із заходів планується впровадження систем відеоспостереження в казармах, кубриках і побутових кімнатах", - повідомив він.

За словами джерела, керівництво Міноборони має намір активніше використовувати потенціал армійського колективу, "аж до внесення змін до статуту внутрішньої служби про обов'язок командирів розбирати всі вчинки підлеглих на зборах офіцерів, прапорщиків, сержантів або солдатів із залученням виписок з протоколів до особистих справ порушників".

"Також планується зміна порядку надання чергових військових звань і призначень на вищі військові посади. Новий порядок передбачає неможливість нових призначень відносно військовослужбовців, раніше притягнутих до дисциплінарної або кримінальної відповідальності", - заявило джерело.

Повідомлення про нововведення з’явилися після того, як у Грузію втік російський рядовий Дмитро Артем’єв. Він сказав, що покинув територію частини через знущання з боку товаришів по службі.

Проблема дідівщини в російській армії стоїть дуже гостро. Минулого року внаслідок нестатутних відносин, за офіційною інформацією, загинуло сім солдатів. Проте правозахисники зазначають, що насправді жертв дідівщини набагато більше, оскільки багато військовослужбовців, зневірившись в отриманні допомоги, просто зводять рахунки з життям.

Так, в російській армії в 2008 році було зафіксовано понад 230 самогубств.

Найбільш резонансний випадок дідівщини в російській армії – справа рядового-призовника Андрія Сичова. У ніч на 1 січня 2006 року він був жорстоко побитий своїми товаришами по службі в Челябінському танковому училищі. Через декілька днів внаслідок отриманих травм він потрапив в госпіталь, де медики поставили діагноз: гангрена. З метою збереження життя медики ампутували йому обидві ноги, фаланги пальців і статеві органи.

Винним в знущаннях над Сичовим було визнано його товариша по службі Олександра Сивякова. Його засудили до чотирьох років позбавлення волі.

Читайте також:

У Росії більше 200 військових захворіли на пневмонію через холод в казармах

Українська армія прийняла на озброєння новий танк за 55 копійок

Росія створює в Центральній Азії аналог НАТО

День миротворців: у "гарячих точках" служить півтисячі українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: