В Китаї поновилися міжетнічні зіткнення. Загинули майже 200 людей

Уйгури та ханці знову вийшли на вулиці Урумчі. В результаті бійок загинули вже 184 людини.

В результаті міжетнічних зіткнень в Сіньцзян-Уйгурському автономному районі КНР загинули 184 людини.

Такими є дані представників влади автономного району.

"У списку загиблих 137 представників народності хань (найбільшої етнічної групи Китаю), у тому числі 111 чоловіків і 26 жінок. Крім того, загинули 46 уйгурів - 45 чоловіків і жінка. Ще один загиблий чоловік не відносився ні до хань, ні до уйгурів", - зазначається у заяві місцевої влади.

Жертвами безладів, що почалися 5 липня в адміністративному центрі Сіньцзян-Уйгурського автономного району, - місті Урумчі, стали не менше 156 осіб. Ще близько тисячі людей отримали поранення.

Безлади в Урумчі почалися після того, як 26 червня в результаті бійки в південній китайській провінції Гуандун загинули два уйгури. Повідомлялося, що бійка сталася на ґрунті міжетнічного конфлікту. 6 липня влада Китаю оголосила, що ситуація в Урумчі узята під контроль, а призвідники безладів - близько 1,5 тисяч людей - арештовані.

7 липня в Урумчі була введена комендантська година, а в місто перекинуті додаткові сили поліції. Проте мешканці, що не є етнічними уйгурами, в масовому порядку стали залишати місто, побоюючись нових погромів.

10 липня стало відомо, що влада Китаю попросила іноземних журналістів з міркувань безпеки залишити місто Кашгар, розташоване в Сіньцзян-Уйгурському автономному районі.

Читайте також:

Влада Китаю готується до нових етнічних зіткнень в іншому місті

Мешканці Урумчі через заворушення втікають з міста

Комуністи Китаю вимагають стратити учасників етнічних сутичок

На вулиці китайського міста Урумчі введені війська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: