В Китаї вперше з води в небо піднявся найбільший у світі літак-амфібія

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Довжина AG600 становить 37 метрів.

Найбільший в світі гідролітак AG600 вперше здійнявся в повітря на річці Чжанхе в китайській провінції Хубей.

Про це повідомляє Flightglobal.

АG600 самостійно з'їхав з берега на воду, прибрав шасі, увімкнув двигуни і злетів. При цьому інші подробиці, висота польоту або кількість людей, які під час тестування перебували на борту - не розкриваються. Відомо лише, що після зльоту гідролітак зробив кілька кіл над водосховищем і назад сів на воду. 

Довжина китайського літака-амфібії становить 37 метрів, а розмах крила - 38,8 метра. Максимальна злітна маса літака становить 53,5 тонни. Гідролітак може виконувати польоти на відстань до п'яти тисяч кілометрів. AG600 здатний перевозити до 50 осіб і виконувати польоти на швидкості до 570 кілометрів на годину.

Літак здатний перебувати в повітрі до 12 годин. У версії, призначеної для пожежогасіння, новий китайський гідролітак зможе набирати воду з водойм в режимі зі швидкістю 0,6 тонни в секунду. Розробники вже отримали замовлення на поставку 17 гідролітаків.

Нагадаємо, що перший тестувальний політ літака відбувся в грудні 2016 року. Щоправда, тоді AG600 злетів із суші в аеропорті міста Чжухай провінції Гуандун. Літак перебував у повітрі близько години. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції