В Китаї засудили вісьмох осіб, які махлювали на вступних іспитах

Батьки абітурієнтів підкупили вчителів та інших учнів, а також використали сучасні технології для того, щоб підказати своїм дітям на вступних іспитах.

Суд в Китаї засудив до тюремного ув’язнення вісім батьків і вчителів, які вдалися до технічних хитрощів, щоб допомогти дітям на вступних іспитах.

Обвинувачених визнали винними в отриманні державних таємниць і засудили їх до тюремного ув’язнення на термін від півроку до трьох років.

Групі батьків, деякі з яких працюють в місцевій владі, вдалося вмовити вчителя послати їм факсом екзаменаційні питання після того, як іспит почався.

Для відповіді на ці питання було задіяно шість студентів університету. За допомогою мобільних телефонів правильні відповіді були передані тим, хто писав іспит за допомогою мініатюрних навушників.

А ще один дорослий вдався до сучасніших технологій. Він заплатив хлопчикові, який складав той же іспит, що і його син, за те, що той передав екзаменаційні питання за допомогою міні-сканера. На передані таким чином питання відповідали дев'ять вчителів. Потім відповіді були передані обом хлопчикам.

Ще один вчитель отримав сотні доларів за те, щоб повідомити абітурієнтам правильні відповіді, але в цьому випадку устаткування дало збій.

Шахрайство розкрилося в той момент, коли поліцейські, які знаходилися неподалік, по своїх раціях почули, що хтось намагається передати вступникам правильні відповіді.

Схожий випадок стався в 2007 році у В'єтнамі. Тоді група молодих в'єтнамців, що заробляли підказками абітурієнтам на іспитах до вузів з використанням сучасних засобів зв'язку, отримала від 1,5 до 3 років тюремного ув’язнення.

Читайте також:

Міносвіти: від зовнішнього тестування не звільняє навіть хвороба

В Ужгороді евакуювали університет

Далай-лама звинуватив Китай у використанні вкраденої інформації

Китай знову пускатиме туристів у Тибет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: