В Китаї звільнять 40 млн робітників

З наступного тижня близько 40 млн робітників в Китаї, які приїхали з села в місто, втратять своє джерело прибутку.

З наступного тижня, коли в Китаї закінчаться новорічні свята, близько 40 млн робітників, які приїхали з села в місто, втратять своє джерело прибутку. Про це пише The Daily Telegraph

Зараз велика частина з них знаходиться вдома, в сільській місцевості. Ймовірно, їх повідомлять, що в місто повертатися немає потреби,, або вони пройдуть довгу дорогу до заводу, аби дізнатися про своє звільнення.

За прогнозами аналітиків, компанії звільнять 20-30% з 130 млн провінційних робітників.

Як раніше повідомлялося, аналітики назвали понеділок 26 січня – одним з найгірших днів для ринку праці в усьому світі. Намагаючись знизити витрати в умовах економічної кризи, що посилюється, провідні компанії світу оголосили про скорочення 76 тис. робочих місць.

Наймасштабніші потрясіння чекають ринок праці США. Компанія Caterpillar, яка виробляє будівельне устаткування, оголосила про рішення звільнити 20 тис. людей. У результаті злиття двох фармацевтичних гігантів Pfizer і Wyeth без роботи залишаться 19,5 тис. співробітників. Американський оператор мобільного зв'язку Sprint Nextel має намір звільнити 8 тис. працівників.

Читайте також:
26 січня стало "чорним днем" безробіття
У центрах зайнятості вакансій стає більше, а звернень менше
Україна наближається до дефолту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: