В Колумбії конфіскували півтори тонни кокаїну та субмарину

Військові Колумбії конфіскували півтори тонни наркотику, підводний човен та зброю.

Військово-морські сили Колумбії конфіскували півтори тонни кокаїну і субмарину.

Наркотики були вилучені в ході антинаркотичної операції, проведеної спільно з генпрокуратурою і службами безпеці, на південному заході країни в провінції Вальє-дель-Каука в 600 кілометрах від столиці.

ВМСники вилучили півтори тонни кокаїну, підводний човен типу Go Fast, три рушниці M16, 67 патронів діаметром 5,56 міліметрів, два радіопередавачі. Кокаїн і зброя були виявлені в підземному сховищі. Найближчим часом наркотик буде доставлений в Буенавентура, де підлягатиме знищенню.

ЗМІ Колумбії відзначають, що затримання човна і кокаїну сталося наступного дня після того, як в затоці Ураба на півночі країни в ході операції ВМС були захоплені два підводні човни з шістьма тоннами наркотиків.

З 1993 року у водах Колумбії затримані 42 підводних човни (з них десять в 2009 році). Ці човни здатні вміщати від шести до десяти тонн кокаїну і знаходитися в безперервному плаванні близько двох тижнів.

За офіційними даними, за 2008 рік в Колумбії конфісковано більше 100 тонн кокаїну. Не дивлячись на всі зусилля влади в боротьбі з наркомафією, а також виділені США з 2000 року більше 5 мільярдів доларів для викорінювання нелегальних плантацій коки в країні, Колумбія залишається світовим лідером у виробництві кокаїну: його виробництво щорік складає тут не менше 600 тонн.

Читайте також:

В Німеччині наркоманів дозволили лікувати героїном

В колі Red Bull знайшли кокаїн

Військовий корабель США потопив "кокаїновий" підводний човен

Торгівля кокаїном поставила колібрі на межу вимирання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: