Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Варфоломія пояснили призначення своїх представників в Україні

Патріарх Варфоломій має намір захищати та допомагати українській Церкві.

Призначення екзархів в Києві повинно прокласти шлях до автокефалії української Церкви, а патріарх Варфоломій має намір захищати її. 

Про це повідомив Митрополит Гальський Еммануїл, намісник Західноєвропейського екзархату Константинополя в інтерв'ю агентству церковних новин SIR.

Митрополит зазначив, що екзархи в Україні сприятимуть будівництву помісної незалежної Церкви.

"Два екзархи покликані прокласти шлях до автокефалії. Слід зазначити, що в даному випадку процес не менш важливий, ніж мета. Фактично завдяки цьому процесу різні гілки Української православної церкви можуть бути зближені", - сказав Емануїл.

Також ієрарх розповів, що Вселенський патріарх несе відповідальність за українську Церкву та буде захищати її.

"Патріарх Варфоломій має намір захистити церкву українського народу, оскільки митрополит Київський канонічно залежить від юрисдикції Вселенського Патріархату, хоча в 1686 р. Московському Патріархату було надано право висвячувати Київського митрополита. Таким чином, Константинопіль несе подвійну відповідальність у православному світі та в Україні", - додав він.

Нагадаємо, що Вселенський патріарх Варфоломій призничив представників Константинополя в Києві для надання автокефалії українській Церкві. В МП одразу ж відреагували на такий крок та пригрозили найбільшим розколом Церкви за всю історію християнства. 

Відео"Приготуйтесь до війни": хто і навіщо видав футболки паломникам УПЦ МП

За півтора тижня до візиту очільника РПЦ до Стамбула Українська Православна Церква Московського Патріархату організувала хресний хід до Почаївської лаври. Усе б нічого. Але з десяток кремезних чоловіків там одягли футболки з написом "Готуйтеся до війни!", і витягли той самий прапор, який у 2014 році освятили бойовики "ДНР" для війни з Україною.

"Приготуйтесь до війни": хто і навіщо видав футболки паломникам УПЦ МП

Залиште свій коментар

Вибір редакції