Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В консульстві у Німеччині підвердили загибель українки Алли Клішти, її тіло було знайдено в середині травня

Клішта зникла ще наприкінці квітня: тоді вона не з’явилася на роботі - у парку розваг "Європа-Парк" в місті Руст.

У Генеральному консульстві України в Мюнхені підтвердили, що громадянка України Алла Клішта дійсно було знайдена мертвою в річці Рейн в районі міста Руст, що на південному-заході Німеччини. 

Про це представниця консульства розповіла в коментарі ТСН.ua.

За її словами, подія сталася ще в середині травня - 15 травня. 

На сторінці соціальній мережі Facebook українки останній допис датовано 18-м березня.

Водночас, про загибель Клішти повідомила, ймовірно, її подруга Наталія Лигай, яка також є учасницею українських шоу-проектів, зокрема "Танцюють всі". "Лише тільки сьогодні рідні дозволили опублікувати, що Алла загинула, до сих пір в Німеччині ведеться слідство... Прощання в Україні відбудеться після того, як зроблять остаточний виновок", - йдеться у її дописі у Facebook від 28 травня. 

️Светлая память о тебе,Алла Клишта.Ты осталась в наших сердцах:...

Опубліковано Nataliia Ligai Вівторок, 28 травня 2019 р.

Як повідомлялося, тіло 33-річної українки виявили у річці Рейн. Алла Клішта зникла ще наприкінці квітня: тоді вона не з’явилася на роботі - у парку розваг "Європа-Парк" в місті Руст. Тут вона брала участь у шоу Night Beat Angels. Її почали шукати, і згодом виявили тіло у річці. У вбивстві артистки підозрюють колишнього 30-річного хлопця, з яким вона продовжувала працювати разом. Його заарештували, але офіційних звинувачень не висунули. 

Алла Клішта - рекордсменка України за кількістю хулахупів, які вона одночасно розкручувала. Всього вона прокрутила 102 хулахупи вагою 20 кілограмів. Також вона виступала у німецьких і румунських талант-шоу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції