В Координаційній раді заявили, що Колесникова не збиралася покидати Білорусь

Де перебуває опозиціонерка, досі не відомо

Білоруська опозиціонерка Марія Колесникова, яка зникла 7 вересня, нібито не збиралася покидати Білорусь.

Про це заявив член Координаційної ради Максим Знак, передає "Радіо Свобода".

В Координаційній раді заявили, що досі не відомо місцеперебування Марії Колесникової, Антона Раднянкова і Івана Кравцова.

"Вони не вийшли на зв'язок. Крім того, ми з Марією Колесниковою обговорили ситуацію після того, що сталося з Ольгою Ковалковою, яку відвезли до Польщі. І Марія сказала, що в жодному разі не погодиться покинути країну, якщо з нею таке трапиться", - каже Знак.

Нагадаємо:

Відео Білоруська опозиціонерка Марія Колесникова може перебувати на території України

Білоруська опозиціонерка Марія Колесникова або вже перебуває на території України, або її затримали білоруські правоохоронці на кордоні. Версії різняться. За офіційною від влади, вона перетнула кордон у бік України, кажуть у прикордонному комітеті Білорусі. Разом з нею нібито перебувають ще двоє членів Координаційної Ради -  Антон Родненков та Іван Кравцов. За повідомленням державних білоруських ЗМІ, Колесникову затримали на кордоні, і дістатися України вдалося лише двом її соратникам. У Державній прикордонній службі України ТСН повідомили - наразі перевіряють інформацію про в'їзд Колесникової. Напередодні її викрали просто у центрі Мінська.

Білоруська опозиціонерка Марія Колесникова може перебувати на території України

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів