Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Кремлі відреагували на ухвалення "антиросійських" законів у США

Пєсков назвав закони "екзальтацією Вашингтона".

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков назвав пакет "антиросійських" законопроектів США , зокрема, про санкції за вбивство Бориса Нємцова та заборону визнавати Крим частиною Росії, "емоційною екзальтацією Вашингтона".

Його слова 13 березня передає ТАСС.

Пєсков впевнений, що ці законопроекти матимуть вплив на стосунки між країнами.

"Подібні законопроекти можуть лише негативно вплинути. Це дуже недружня, шалена русофобська лінія. Це продовження такої емоційної екзальтації. Тому зараз ми не очікуємо якихось тверезих оцінок з боку американських законодавців", - сказав він.

Представник Кремля додав, що американські конгресмени "перебувають в полоні цих емоцій, які не дають їм можливості тверезо оцінити обстановку і продемонструвати хоч якусь політичну волю до тих дій, які найкращим чином, з нашої точки зору, відповідали інтересам двох країн". Також Пєсков висловив упевненість, що напруження русофобії в міру наближення виборів в США буде тільки наростати.

"Це внутрішньоамериканські процеси, будь-який фахівець, який знає нову і новітню історію США, з легкістю спрогнозує, що в міру наближення до президентських виборів напруження русофобії буде тільки наростати, бо русофобія завжди використовувалася як електоральний інструмент в США, на наш жаль", – резюмував представник Кремля.

Нагадаємо, нещодавно Палата представників Конгресу США ухвалила резолюції про санкції проти причетних до вбивства політика Бориса Нємцова, законопроекту з вимогою розкрити доходи президента Росії Володимира Путіна і законопроект, який забороняє визнавати Крим частиною Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції