В Лівії зникли журналісти західноєвропейських видань

У Лівії зникло три західних журналісти.

У Лівії зникло три західних журналісти, повідомило в неділю інформаційне агентство AFP. Це два співробітники самого AFP: репортер паризького бюро Дейв Кларк, 38 років, і фотокореспондент з бюро в Найробі Роберто Шмідт, 45 років, а також фотограф агентства Getty Images Джо Редль.

Останнє повідомлення від Кларка і Шмідта в AFP отримали в п'ятницю ввечері, коли вони надіслали лист електронною поштою своєму начальству. У листі вони повідомляли, що в суботу мають намір вирушити в околиці східного міста Тобрук, щоб приблизно в 30 км від міста побачитися з бойовиками, що протидіють лідеру держави Муаммару Каддафі, а також поговорити з біженцями, що покинули зони зіткнень. З ними повинен був знаходитися і Редль, про якого теж з вечора п'ятниці нічого не чути.

Минулого тижня в східній частині країни лівійською владою були затримані чотири журналісти газети The New York Times, що висвітлювали події на сході країни. Газеті повідомили, що їх відпустять і пояснили, що вони затримують виключно осіб, які незаконно проникли на територію країни.

Масові акції протесту проти лівійського лідера Муамара Каддафі, що править країною більше 40 років, продовжуються в Лівії з 15 лютого. Країна фактично розділилася на підконтрольний Каддафі Захід і Схід, який утримують збройні сили повстанців. Для управління східними територіями повстанці створили Національну раду, яка базується в Бенгазі. Рада оголосила себе єдиною законною владою в країні.

РБ ООН у ніч на п'ятницю прийняла резолюцію, яка передбачає можливість проведення іноземної військової операції для захисту населення Лівії від військ Каддафі. У суботу в Лівії почалася військова операція, в якій беруть участь США, Великобританія, Франція, Італія і Канада.

Як повідомлялось, Влада Лівії почала роздавати зброю населенню для захисту від західної інтервенції. Протягом декількох годин планується озброїти більш мільйона чоловіків і жінок.

Все про події у Лівії читайте тут.

Читайте також:

У Лівії відновилися бойові дії: Захід стріляє по Тріполі, горить палац Каддафі

Коаліція держав планує нові удари по Лівії

Мільйон чоловіків і жінок захистять Каддафі від НАТО: їх уже озброюють

США: Мета вторгнення до Лівії - не повалення Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: