В Лос-Анджелесі оголосять тиждень без мату

Ініціативу провести в окрузі тиждень без лайки висунув 15-річний підліток.

П'ятнадцятирічному підліткові з Південної Пасадени на ім'я Маккей Хетч вдалося переконати Наглядову раду округу Лос-Анджелеса оголосити у всьому окрузі, населення якого складає близько 10 мільйонів людей, тиждень без мату.

Як очікується, відповідну ухвалу рада винесе 3 березня. За словами представника розділу ради Тоні Бела, не дивлячись на те що за порушення цієї ухвали ніякого покарання не передбачено, "це непогане нагадування всім нам, а не тільки молоді, про те, що потрібно поважати один одного і стежити за своєю мовою".

Подібна ініціатива зроблена в Північній Америці не вперше: раніше Хетч влаштовував тиждень без мату в своєму рідному місті; крім того, два роки тому одна з канадських шкіл погрозила запеклим лихословам виключенням.

Наступного року Хетч, що організував в Південній Пасадені "Клуб культурної мови", планує влаштувати подібний захід у всій Каліфорнії. Ініціативу по створенню клубу Хетч прокоментував так: "Мета не в тому, щоб примусити людей перестати лаятися, а в тому, щоб примусити їх замислитися".

Читайте також:

Мер Лондона вразив депутатів лайливими словами

Поки батьки не бачать, діти лаються матом

Оксфордський словник понімяв "священика" і "черницю" на "блог" та "mp3 плеєр"