Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Мексиці посеред дороги розстріляли сім'ю мормонів. Серед загиблих жінки та діти

Під час нападу загинули дев'ять людей.

У штаті Чиуауа на півночі Мексики невідомі напали на сім'ю мормонів, в результаті дев'ять членів сім'ї - всі з подвійним громадянством США та Мексики - були вбиті.

Про це пише одразу низка ЗМІ США.

Жертви - члени сім'ї ЛеБароном з мормонської спільноти, яке влаштувалося в Мексиці кілька десятиліть тому.

За словами членів сім'ї, троє матерів з 14 дітьми прямували на трьох автомобілях в сусідній штат.

Жінки з дітьми потрапили в збройну засідку в Бавіспе. Згорілий куленепробивний позашляховик з останками жертв пізніше знайшли на узбіччі дороги.

На відео, яке потрапило в інтернет видно згорілий автомобіль - деякі загиблі, ймовірно, згоріли заживо. Ще кілька людей зникли безвісти. Причини нападу поки невідомі.

Місцеві ЗМІ пишуть, що на жінок з дітьми могли напасти помилково, прийнявши їх за інших.

При цьому член сім'ї Хуліан ЛеБароном написав у Facebook, що вбиті його тітка і двоє її дітей, а також ще дві жінки і четверо дітей. За його словами, вони рухалися дорогою караваном із трьох машин. Шестеро інших членів сім'ї, за словами чоловіка, поранено, а двоє цілі.

UPDATE 9: I woke up this morning and it wasn’t a bad dream Please continue to keep my family in your prayers. My...

Опубліковано Jhon LeBaron Понеділок, 4 листопада 2019 р.

Представники влади штатів Чіуауа і Сонора опублікували спільну заяву, в якій говориться, що розпочато розслідування і в район направлені додаткові сили безпеки.

Своєю чергою, президент США Дональд Трамп заявив у Twitter, що сім'я "потрапила під перехресний вогонь між двома наркокартелями".

Напад стався через дев'ять років після того, як два інших члени сім'ї ЛеБарон були викрадені і вбиті під час зіткнення з членами наркокартелю, які фактично контролюють прикордонні області на південь від штату Арізона

Залиште свій коментар

Вибір редакції