В Мексиці померло ще 49 людей. Імовірно - від свинячого грипу

Життя країни паралізоване: закриті школи, скасовані масові заходи, під загрозою рух громадського транспорту. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Кількість людей, імовірно загиблих від свинячого грипу в Мексиці, зросла до 152.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Мексики Хосе Анхель Кордова. За його словами, ця цифра "може варіюватися, оскільки деякі випадки смертності знаходяться в процесі підтвердження".

Раніше санітарна влада Мексики офіційно проінформувала про смерть 149 людей із захворюваннями, що мали симптоми, які заставляють підозрюва, схожими на симптоми свинячого грипу. Проте абсолютна більшість цих випадків поки не отримала підтвердження в лабораторних умовах.

У зв'язку з поширенням вірусу по всій країні прийняті безпрецедентні заходи: закриті школи, скасовані масові заходи, закрито багато театрів, музеї, виставки. Безліч мексиканців не знімають марлеві пов'язки. У великих містах їх безкоштовно роздають на вулицях. У поліклініках кінчається вакцина проти грипу.

Мер Мехіко заявив, що якщо ситуація погіршуватиметься, він закриє весь суспільний транспорт. Це паралізує місто з населенням більше 20 млн людей.

Не дивлячись на заходи, що приймаються в європейських країнах з протидії поширення свинячого грипу, декілька випадків зараження вірусом H1n1 підтверджено в Іспанії та Великобританії. Хворі з схожими симптомами госпіталізовані напередодні у Франції, Чехії, Данії, Швеції, Бельгії, Бразилії, Новій Зеландії, Австралії, Південній Кореї.

За неофіційними даними, від нового вірусу померла одна людина в Південній Кореї.

У Москві з підозрою на свинячий грип була госпіталізована жінка, яка прилетіла з Мехіко. Пізніше в неї підтвердився діагноз ГВРЗ.

Всесвітня організація охорони здоров'я підвищила рівень загрози інфікування вірусом "свинячого грипу" для населення з третього до четвертого. За правилами організації, рівень загрози буде піднятий до 5, якщо з'являться підтверджені свідоцтва поширення вірусу в компактних співтовариствах по всьому світу. Шостий рівень означає появу пандемії.

Напередодні ситуація в Мехіко ще більш погіршала через землетрус, що там стався.

Читайте також:

Паніка в Росії: звичайне ГВРЗ прийняли за свинячий грип

Хворі з підозрою на свинячий грип є на всіх континентах

У Південній Кореї зафіксована перша смерть від свинячого грипу

Рівень загрози свинячого грипу підвищили до четвертого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: