Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"В мене теж є мрія". Онука Мартіна Лютера Кінга виступила на марші "За наші життя"

Масові протести прокотилися багатьма містами Сполучених Штатів та інших країн.

Під час маршу "За наші життя" – протесту з вимогою посилити контроль над зброєю – виступила 9-річна онука найвідомішого борця за права темношкірих Мартіна Лютера Кінга. Дідусь Йоланди Ренні Кінг прославився промовою "В мене є мрія", онучка діяча промовила, що також має мрію.

"В мого дідуся була мрія, що чотирьох його дітей не будуть судити лише за кольором шкіри, а що їх цінуватимуть за їхні особисті якості. В мене також є мрія, що досить – це досить. Цей світ, цей час має бути вільним від зброї. Повторіть, будь ласка, зі мною: хай буде мир!" -  проголосила зі сцени Йоланда Ренні Кінг під гучні оплески та схвальні відгуки протестувальників.

Марш протесту проти вільного володіння зброєю прокотився багатьма містами США і був підтриманий у інших країнах – Британії, Швейцарії тощо. Серед протестувальників – чимало відомих особистостей, зокрема сер Пол Маккартні.

Фотогалерея Наймасовіший протест у Вашингтоні: на марш "За наші життя" вийшли мільйони американців (36 фото)

Поштовхом для рекордних за чисельністю протестів стала стрілянина у середній школі Stoneman Douglas High School міста Паркленд (штат Флорида), у якій 17 людей загинули.  Стрілець перед нападом надів протигаз і приніс із собою димові шашки. Проте після цього Верховний суд США вирішив не розглядати посилення контролю за обігом зброї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції