В Мецці й Медіні збираються паломники

Близько 4 мільйонів мусульман зібралися в святих для іслама містах, аби відсвяткувати день послання Корана пророку Мухаммаду.

Мусульмани всього світу зустрічають в понеділок увечері Лейлят Уль-кадр - Ніч Напередвизначення, в яку, за переказами, пророку іслама Мухаммаду був посланий Коран.
 
Близько 4 мільйонів паломників зібралися в святих ісламських містах - Мецці й Медіні в Саудівській Аравії, повідомляє саудівська газета "Указ". 

За інформацією видання, близько 3,3 мільйона віруючих проведуть релігійні обряди в головній мекканській мечеті, а близько 700 тисяч людей молитимуться в мечеті пророка у "Променистій Медіні". 

У ніч на 27-й день священного місяця Рамадан, коли відзначають Ніч Напередвизначення, за ісламським повір'ям, ангели спускаються з неба для здійснення благих справ, а Аллах приймає рішення щодо доль віруючих з урахуванням їх благочестя і висловлених в молитвах прохань. 

Ця ніч передвіщає швидке закінчення суворого поста, який триває цілий місяць. У аравійських країнах створені спеціальні комітети, які повинні знайти на нічному небі "срібний серп", що свідчить про початок нового місяця шавваль за мусульманським місячним календарем. 

Першого шавваля, який наступить, імовірно 12-13 жовтня, мусульмани почнуть відзначати Ід уль-Фітр - свято розговіння.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: