В московському метро з’явилися вагони з кондиціонерами

Нові вагони довші за звичайні, і в них більше дверей, що дозволяє пасажирам швидше проводити посадку-висадку.

Модернізовані поїзди "Русич" з кондиціонерами вперше почнуть курсувати на Кільцевій лінії Московського метрополітену з 2 липня, повідомляє прес-служба столичної підземки.

"Пасажири, що користуються Кільцевою лінією столичного метро, зможуть їздити з 2 липня в нових вагонах, де збільшена кількість дверей і вперше встановлені кондиціонери у салонах", - говориться в повідомленні.

У нових потягах "Русич" кількість дверей в головних вагонах залишиться тією самою, а в проміжних буде збільшено з чотирьох до шести пар. Цей захід дозволить скоротити час посадки і висадки пасажирів і дотримуватися графік руху поїздів, пояснив прес-секретар Московського метрополітену Павло Сухарников.

Поїзди "Русич" почали перевозити пасажирів з 2003 року, вони ходять на Арбатсько-Покровській, Бутівській лініях. Вагони "Русич" мають сучасний дизайн, систему кондиціонування салону. Сам вагон складається з двох секцій, між якими розташована гармошка, завдяки чому він довше звичайного, при цьому потяг виходить маневренішим в порівнянні із звичайним.

Щодня у будні послугами московського метро користуються понад 9 мільйонів пасажирів. Загальна протяжність ліній підземки – понад 290 кілометрів.

Читайте також:

У Києві в метро на пасажирів пішов дощ з брудом

У метро Вашингтона зіткнулися два поїзди. 9 загиблих

В Токіо запропонували ввести вагони для чоловіків

Транспортний хаос охопив Лондон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: