Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Москві розпочалися поодинокі пікети на підтримку кримських татар

Акції проводяться як частина безстрокового пікету на підтримку Олега Сенцова.

У центрі Москви близько Третьяковської галереї в Лаврушинському провулку почалася серія поодиноких тематичних пікетів проти переслідування кримських татар.

Про це повідомляє "Новая Газета".

Акцію проводять в рамках  безстрокового пікету на підтримку українського режисера Олега Сенцова. Її учасники виступають також за обмін ув'язненими між Росією і Україною.

Всього в серії поодиноких пікетів 18 листопада мають взяти участь приблизно 12 осіб. З 11 до 17 годин (за місцевим часом) люди будуть позмінно чергувати плакатами. За перебігом акції стежать поліцейські. В руках учасники  тримають плакати "проти депортації кримських татар в російські в'язниці".

Аналогічні акції організували й у Санкт-Петербурзі.

Нагадаємо, 15 листопада у Києві розпочалася акція на підтримку режисера Олега Сенцова та інших політичних в'язнів Кремля "Порожній стілець". На стільцях видно прізвища Олега Сенцова, засудженого журналіста Романа Сущенка, Павла Гриба. Серед них і ті, чиє ім'я досі невідоме. Також зображені імена кримських татар, щодо яких провадить репресії окупаційна влада Криму. 

ВідеоСиловики увірвалися до офісів кількох кримськотатарських правозахисників

На окупованому півострові силовики увірвалися до офісів адвокатів та вручили їм застереження від екстремістської діяльності та проведення несанкціонованих мітингів. Зокрема, чоловіки зі зброєю та чорних балаклавах навідалися до кабінетів кримських татар Едема Семедляєва, Еміля Курбедінова, Лілі Гемеджі та Ділявера Меметова, які займалися справами політв’язнів. 

Силовики увірвалися до офісів кількох кримськотатарських правозахисників

Залиште свій коментар

Вибір редакції