У Москві підрахували українців, яких "прихистили" після початку агресії на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За інформацією міграційників РФ, притулок отримали майже півмільйона українів.

Понад 450 тисяч громадян України отримали тимчасовий притулок у РФ з 2014 року.

Про це повідомила заступник начальника головного управління з питань міграції МВС РФ Валентина Казакова під час міжнародної наукової конференції "Міграція і міжнародне право" в четвер у Москві, передає Інтерфакс.

"З 2014 року до сьогодні ми надали тимчасовий притулок і статус біженця більше ніж 454 тис. громадян з України. На сьогодні у нас перебуває на обліку 95 тисяч", - сказала Казакова.

Також вона додала, що кількість біженців скоротилася, адже більшість з них встигли інтегруватися та отримати громадянство або посвідку на проживання.

Нагадаємо, що раніше служба статистики РФ повідомляла, що чисельність населення Росії скоротилося на 88,7 тисяч осіб впродовж 2018 року. Згідно з офіційною інформацією, кількість померлих у січні-липні 2018 року зросла порівняно з аналогічним часовим проміжком рік тому і склала 1,099 мільйона

ВідеоВ Україні збільшать допомогу безробітним - економічні новини

З наступного року мінімальний розмір допомоги безробітним зросте до 1630 гривень.Чверть українських заробітчан у Польщі працює за безвізом. Чотири українських міста збираються повністю перейти на зелену енергетику. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

В Україні збільшать допомогу безробітним - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції