В Москві розкрили оборонні плани і наслідки для РФ після вступу України до НАТО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росія розкрила план оборони від України та Грузії.

В Міністерстві закордонних справ Російської Федерації говорять, що оборонятимуться в разі приєднання України та Грузії до НАТО та спричинення "колосальної військової та економічної проблеми".

Про це заявив директор департаменту загальноєвропейського співробітництва МЗС РФ Андрій Келін, передає УНІАН.

Він переконаний, що Росії доведеться витрачати ресурси на те, аби "розмістити на кордоні з Україною оборонні сили".

"Для нас це буде колосальна військова і економічна проблема. Нам доведеться вибудувати оборонний пояс поблизу нашої нинішньої третьої столиці - Сочі", - сказав він.

Однак чиновник заявив, що не вірить у вступ України та Грузії до НАТО найближчим часом, адже першою хвилею розширення НАТО було сформульовано ключові принципи і вимоги для нових членів і серед них є пункт про необхідність врегулювати територіальні спори і конфлікти.

"У теперішній ситуації ні та ні інша країна ніяк не відповідають цим принципам, але ставлення до цих принципів змінюється. Ми це бачимо на прикладі останніх розширень, особливо в Чорногорії. Більше робиться на догоду політичній доцільності західних країн», - додав Келін.

Нагадаємо, що у Кабінеті міністрів України заступник начальника управління співробітництва з НАТО урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції секретаріату Сергій Вербицький повідомив, що Україна не зможе досягти всіх стандартів НАТО до 2020 року, адже їх близько 1300.

ВідеоСША відзначають прогрес України в інтеграції до НАТО – радник Трампа

Сполучені Штати Америки відзначають прогрес України в інтеграції до НАТО і всерйоз розглядають це питання - про це радник Дональда Трампа із питань Нацбезпеки Джон Болтон заявив сьогодні після перемов з українськими високопосадовцями.

США відзначають прогрес України в інтеграції до НАТО – радник Трампа

Залиште свій коментар

Вибір редакції