В Москві розпочинається новий процес проти Ходорковського і Лебедєва

Для охорони будівлі суду, де відбуватиметься процес, будуть вжиті підвищені заходи безпеки. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

3 березня в Хамовнічеському суді Москви починається судовий процес у новій кримінальній справі проти колишніх олігархів Михайла Ходорковського і Платона Лебедєва.

Обвинувачені наприкінці лютого були етаповані з Чити до Москви. Попередні слухання триватимуть в закритому режимі. Сам же процес буде публічним.

На першому засіданні захист збирається вимагати додатковий час для ознайомлення з матеріалами справи, які він отримав лише кілька днів тому. Як повідомили в ГУВС Москви, для охорони Хамовнічеського суду будуть вжиті підвищені заходи безпеки. Бійці ОМОНу заблокують прилеглі до будівлі суду вулиці. Перед початком судового засідання зал перевірять кінологи із службовими собаками. Крім того, міліціонери будуть обшукувати всіх людей, що входитимуть до будівлі суду.

Як відомо, у травні 2005 року Міщанський суд Москви визнав Ходорковського і Лебедєва винними за декількома статтями кримінального кодексу, у тому числі в шахрайстві і ухиленні від сплати податків. Підсудні були засуджені до дев'яти років позбавлення волі. Пізніше Московський міський суд, розглянувши скарги адвокатів засуджених, знизив термін покарання до восьми років.

До недавнього часу обидва бізнесмени містилися в СІЗО Чити, після того, як в грудні 2006 року розпочалося розслідування другої порушеної проти них кримінальної справи. Цього разу екс-голові ЮКОСа Михайлу Ходорковському і главі МЕНАТЕПу Платону Лебедєву інкримінується розкрадання 892 млрд. рублів, а також відмивання 487 млрд. рублів і 7,5 млрд.

Матеріали другої кримінальної справи складають 168 томів. Адвокати Ходорковського і Лебедєва називають нове судове переслідування політичним і "необгрунтованим з точки зору права".

Читайте також:

Ходорковського посадили до VIP-блоку "Матроської тиші"

Ходорковського етапували з Чити до Москви

Кучму "надоумили" написати заяву про домагання Ходорковського

Кучма подав до суду на Ходорковського

ВідеоХодорковського і Лебедєва знову судитимуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: