В Нальчику лунають вибухи: йде облава на бойовиків

В ході операції знищено кілька бойовиків. Серед них - Анзор Астеміров, лідер бандпідпілля, один з організаторів нападу на Нальчик.

У центральній частці Нальчика в одній з квартир чотириповерхового житлового будинку співробітники російського МВС і ФСБ заблокували чотирьох бойовиків. Спецоперація з нейтралізації осіб, що перебувають в розшуку, почалася в четвер вночі.

В ході операції було знищено кілька бойовиків. Серед них - Анзор Астеміров, лідер бандпідпілля, один з організаторів нападу на Нальчик у жовтні 2005 року.

На світанку в будинку, де засіли бойовики, почалася "зачистка". Мешканці будинку евакуйовані. На вулицю Мечникова, де розташований цей будинок, підтягнуті карети "швидкої допомоги" і пожежні машини. Деяким мешканцям верхніх поверхів довелося спускатися пожежними сходами.

Вночі в центрі столиці Кабардино-Балкарії лунали вибухи, було чутно одиночні постріли.

Зараз співробітники міліції оточили цілий житловий квартал. Спецпідрозділи в даний час обстежують квартиру, в якій були заблоковані бойовики, на предмет розтяжок і вибухових пристроїв. За час цього обстеження пролунали два потужні вибухи. Квартира обстежується за допомогою спецтехніки.

Нагадаємо, під час подій в Нальчику восени 2005 року від рук бойовиків загинули 35 співробітників правоохоронних органів і військовослужбовців і 14 цивільних осіб. Крім того, постраждали 129 співробітників силових структур і 66 місцевих жителів. Було пошкоджене і знищене майно юридичних і фізичних осіб на суму більше 54 млн рублів.

Читайте також:

Терорист-смерник підірвав себе біля МВС Чечні

У Чечні знову ввели режим контртерористичної операції

Росія почала контртерористичну операцію в Дагестані

Міжнародні терористи намагались створити осередок в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: