В Німеччині кожен п'ятий житель виявився іммігрантом

Найактивнішим постачальником іноземців є Туреччина

Близько 15,7 мільйона жителів Німеччини походять із сімей іммігрантів, що становить майже п'яту частину населення країни. При цьому трохи більше половини мігрантів (8,6 мільйона) мають німецьке громадянство.

Більшість із врахованих у дослідженні мігрантів (близько 70 відсотків) походить з європейських країн. Найактивнішим постачальником іноземців є Туреччина (14,1 відсотка), друге і третє місця займають Польща (10,5 відсотка) і Росія (9,2 відсотка).

Від решти населення країни мігранти відрізняються, по-перше, віком (вони в середньому на 11 років молодші), по-друге, більш низьким рівнем освіти (15 відсотків офіційно не мають закінченої середньої освіти, проти двох відсотків у місцевого населення). По-третє, в середньому мігрантів відрізняє більш низький соціальний статус. Втім, остання обставина також багато в чому пов'язана з рівнем знань: професійної освіти не мають 45 відсотків мігрантів (проти приблизно 20 відсотків серед решти населення). Крім того, відсоток безробітних серед мігрантів в два рази вище, ніж серед корінного населення, і вони вдвічі частіше опиняються за межею бідності.

Мігрантами при офіційних підрахунках вважаються ті, хто переселився до Німеччини після 1950 року, а також їхні нащадки. Близько третини німецьких мігрантів, таким чином, народилися вже на території Німеччини.

Нагадаємо, починаючи з 2005 року в Україні спостерігається стабільна тенденція перевищення припливу мігрантів над кількістю охочих покинути країну.

Читайте також:

Євросоюз посилить правила Шенгену

Данія захищатиметься від іммігрантів своєю "Берлінською" стіною

Україна лідирує за кількістю мігрантів до Росії та Польщі

Охочих переїхати в Україну вдвічі більше, ніж емігрантів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: