В Німеччині наркоманів дозволили лікувати героїном

Німецькі депутати узаконили терапія для наркозалежних із використанням замінника героїну - діаморфіну.

Німецький бундестаг дозволив застосовувати синтетичний героїн з терапевтичною метою в особливо важких випадках наркозалежності. Відповідний закон у четвер, 28 травня, схвалила більшість парламентаріїв ФРН.

Тепер, згідно з новими правилами, особи, в яких сильна залежність від героїну, можуть отримувати за рецептами в аптеках препарат діаморфін.

Прихильники закону, посилаючись на проведені в семи німецьких містах багаторічні тести, стверджують, що подібна терапія, яка супроводжується психологічною і соціальною підтримкою, загалом і в цілому дала позитивні результати, а в деяких випадках навіть допомогла позбавитися від наркозалежності.

Крім того, вирішення проблеми у такий спосіб сприяє обмеженню масштабів наркозлочинності.

Супротивники нововведення звертають увагу на той факт, що тести проводилися в умовах суворого контролю, а нові правила, що спрощують доступ до подібних препаратів, можуть призвести до їх необмеженого вживання і, як наслідок, - до збільшення кількості наркозалежних громадян.

Крім того, терапія з використанням діаморфіна обернеться для лікарняних кас збільшенням витрат на тризначні мільйонні суми.

У Німеччині налічують 80 тисяч людей, які мають залежність від героїну. І прибічники, і критики нової терапії визнають: приблизно для 3 тисяч з них прийом діаморфіна може стати останнім шансом після багаторічних страждань повернутися до нормального життя.

Читайте також:

Ліки від кашлю й алергії зарахували до наркотичних засобів

Торгівля кокаїном поставила колібрі на межу вимирання

В Голландії марихуану відпускатимуть за картками

Дитячі ліки від гіперактивності мають ті ж властивості, що й кокаїн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: