В Німеччині починають закривати "безлімітні" борделі

Після введення нового тарифу на інтимні послуги "все включено" в Німеччині закрили два борделі.

У Німеччині в результаті поліцейських рейдів були закриті два з чотирьох "безлімітних" публічних будинків, які працюють за системою "все включено".

Офіційне пояснення - невідповідність санітарно-гігієнічним нормам, але місцеві журналісти нагадують, що проти "антикризового" нововведення активно виступають деякі політики.

Запекла дискусія про нові правила роботи публічних будинків, що припускають необмежене користування інтимними послугами за фіксовану ціну, вилилася в обшуки, в результаті яких два борделі закрили, а їхніх власників заарештували.

Офіційним приводом для акції стала підозра у порушеннях, зокрема, в області соціального страхування і сплати податків.

Були закриті публічні будинки в Гейдельберзі та під Штутгартом. Поліція стверджує, що вони не відповідають санітарно-гігієнічним нормам. В деяких випадках також є підозри в насильницькому примушенні жінок до проституції, а також в тому, що іноземні повії не мають дозволів на роботу.

Нову послугу "все включено за єдиною ціною" борделі почали пропонувати клієнтам у зв'язку з кризою. Їхній слоган стверджує, що нова послуга дасть можливість мати "секс зі всіма жінками так довго, як цього захочеться, так часто, як цього захочеться, і так, як цього захочеться".

Введення нового тарифу на надання інтимних послуг викликало в Германії хвилю критики. Чиновники заявили, що робота на таких умовах принижує людську гідність.

Читайте також:

Повії пропонують секс-послуги за антикризовими цінами

Повіям Амстердама будуть видавати державні кредити

Під Москвою невідомі розстріляли натовп повій

Ангелу Меркель попросили владнати тарифи на повій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: