В Німеччині зруйнований ще один символ розділення країни

В Німеччині зруйнований ще один символ розділення країни на Захід і Схід. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Величезну радіоантену в Берліні, яка була одиним з символів розділення країни на Захід і Схід - її висота була більше 350 метрів - зруйнували за допомогою керованого вибуху.

Вежа простояла 30 років. Її використовували для зв'язку між Західним Берліном і іншою частиною колишньої ФРН. Радіохвилі від цього гіганта розходилися в радіусі 150 кілометрів. Це була четверта по висоті конструкція в Німеччині.

Нагадаємо, після Другої світової війни відповідно до рішень Ялтинської конференції Берлін, хоча і знаходився на території радянської зони окупації Німеччини, був разділеним чотирма державами-переможцями на окупаційні сектори. Пізніше три сектори окупації союзників були перетворені до Західного Берліна, що тримав статус особливого державного утворення, але безумовно тісно пов'язаного з ФРН.

Пересування між секторами Берліна тривалий час залишалося вільним, і в цілях запобігання витоку населення в західні сектори урядом було вирішено про зведення Берлінської стіни, що оточила з 13 серпня 1961 року Західний Берлін. Берлінська стіна, що стала одним з головних символів холодної війни, проіснувала до 1989 року.

Читайте також:
Німеччина введе своїх військових у Францію
У Німеччині другий день страйкують бюджетники
У Берліні арештували 40 неонацистів


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: