В ОАЕ затримали п'ятьох українців за обвинуваченням у транспортуванні та розповсюдженні наркотиків

Одного українця вже засуджено, решта - очікують на рішення суду.

В ОАЕ цьогоріч затримали п'ятьох громадян України за обвинуваченням у транспортуванні та розповсюдженні наркотиків після того, як вони погодилися за гроші перевезти медикаменти.

Про це повідомляє СБУ.

Зокрема, за інформацією спецслужби, зросла кількість українців, які обманним шляхом залучаються до протиправного транспортування та розповсюдження наркотичних речовин.

"Цьогоріч на території ОАЕ затримано п'ятьох українців за обвинуваченням у скоєнні злочинів, пов'язаних з транспортуванням та розповсюдженням наркотичних речовин. Всі вони під час перебування в Туреччині отримували від невідомих гроші за перевезення до ОАЕ медпрепаратів. Четверо з них очікують рішення суду, одного - засуджено", - йдеться у повідомленні.

Тож, СБУ рекомендує громадянам під час поїздки за кордон уникати спілкування з підозрілими особами та не погоджуватися перевозити будь-які речі або предмети, що вам не належать.

#СБУ закликає громадян, що подорожують закордон, бути пильними і не порушувати закон Служба безпеки України закликає гр...

Опубликовано Служба безпеки України 10 августа 2017 г.

Нагадаємо, на Донеччині прикордонники виявили у паливному баку з бензином 4,5 кг наркотиківЦе сталося у неділю. 6 серпня, у контрольному пункті в'їзду-виїзду "Майорське". Громадянин України на автомобілі "ВАЗ" прямував до окупованої Горлівки. Під час перевірки автівки прикордонники виявили вісім пластикових пляшок, які плавали в паливному баку з бензином.

В ємностях була речовина сіро-зеленого кольору загальною вагою 4,5 кг, попередньо коноплі. 

Залиште свій коментар