В Обаму жбурнули книжкою, а на його виступі з'явився голий чоловік

Під час виступу президента США у Філадельфії з натовпу вивели голого чоловіка, а у самого Барака Обаму кинули книжку.

Президент США Барак Обама ледь не отримав по голові книгою, якою в нього запустили з натовпу під час зборів прихильників Демократичної партії у Філадельфії.

Коли усміхнений Обама під час виступу ходив по сцені, повз нього пролетіла книга у м'якій обкладинці. Судячи з опублікованих знімків, Обама не помітив небезпеки і продовжував спокійно посміхатися.

Назва книги і особа та мотиви нападника невідомі. Вочевидь, суворе розслідування очікує на співробітників Секретної служби, які допустили цей інцидент і піддали ризику здоров'я американського президента.

Тим часом багато людей помітили, як поліція одразу ж після цього затримала зовсім голого чоловіка. У наручниках, старанно прикриваючи його інтимне місце передвиборчим плакатом, правоохоронці вивели чоловіка з натовпу. Але з'ясувати, чи він кидав книгу, і навіщо він оголився, поки не вдалося.

Американські журналісти не виключають, що цей невідомий намагався завоювати нагороду він британського мільярдера Алкі Давида, який запропонував мільйон доларів тому, хто пробіжить голяка перед Обамою.

Обама прибув до Філадельфії в рамках агітаційної кампанії перед виборами до Конгресу, які пройдуть через три тижні.

Несподіваний інцидент нагадав журналістам випадок 2008-го року, коли іракський журналіст на знак протесту жбурнув черевик у Джорджа Буша під час прес-конференції в Багдаді. Тоді Буш на диво спритно ухилився від удару. Знаменитий черевик і цей випадок були увічнені онлайн-пародіями, а в іракського журналіста знайшлося багато послідовників.

Однак випадок поставив й інші питання: чому секретна служба, чиї офіцери, як передбачається, готові підставити себе під кулю, призначену для президента, не змогла запобігти нападу. Схожу, подібні питання з'являться і після інциденту з Обамою.

Читайте також:

Американці не вважають Обаму кращим за Буша

Обама оконфузився перед жінками: у нього впала емблема

Мільйон доларів обіцяно тому, хто пробіжить голяка перед Обамою

В іракського журналіста, який кинув черевик у Буша, теж запустили взуттям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: