Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ОБСЄ розкритикували вибори в Угорщині, назвавши умови для сторін нерівними

Відчувалися брак свободи преси, обмеження доступу до ЗМІ та непрозорість фінансування кампанії.

Під час парламентських виборів в Угорщині шанси партій були нерівними, а керівна сила мала великі переваги.

Про це повідомили в ОБСЄ, передає Reuters.

"Надмірні витрати уряду на рекламу, які інформаційно посилили кампанію керівної коаліції, підірвали спроможність учасників конкурувати на рівних умовах", - сказав спостерігач Дуглас Вейк.

За його словами, основні права та свободи були загалом дотримані, проте мали місце й такі порушення, як обмеження доступу до масової інформації, обмеження свободи ЗМІ тощо.

"Залякування та ксенофобська риторика, упередженість у засобах масової інформації та непрозорість фінансування кампанії", за словами Вейка, значно обмежили шанси некерівних партій.

ВідеоВ Угорщині пройшли парламентські вибори

На дільницях були кілометрові черги. Після опрацювання понад 90% бюлетенів партія чинного прем’єра Віктора Орбана набирає майже 49,5% голосів. Цього достатньо, аби у співпраці з партнерами по коаліції контролювати дві третини парламенту. Орбан неодноразово виступав з антиєвропейською позицією.

В Угорщині пройшли парламентські вибори

Нагадаємо, під час парламентських виборів в Угорщині партія прем'єр-міністра Віктора Орбана "Фідес" отримала безумовну перемогу за мажоритарними округами та матиме контроль над 2/3 голосів у парламенті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції