Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ОБСЄ відреагували на вбивство болгарської журналістки-розслідувачки

Вікторію Марінову було вбито 6 жовтня, після жорсткого побиття та зґвалтування.

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір прокоментував жорстоке вбивство журналістки Вікторії Марінової у Болгарії

Про це інформується на сайті ОБСЄ

"Я шокований жахливим вбивством журналістки-розслідувача Вікторії Марінової у Болгарії. Я буду ретельно стежити за відкритим владою розслідуванням. Я закликаю владу до швидкого встановлення та притягнення до відповідальності тих, хто це скоїв, як і встановити, чи була ця атака пов’язана з її (журналістки – Ред.) роботою", - заявив Дезір.

Нагадаємо, що Вікторію Марінову було вбито 6 жовтня, після жорсткого побиття та зґвалтування.

"Я глибоко засмучений через це жахливе вбивство та висловлюю мої співчуття сім’ї  у цей складний час", - додав представник ОБСЄ.

Зауважимо, що в болгарському місті Руссе була жорстоко вбита тележурналістка одного з місцевих каналів Вікторія Марінова. Її тіло було знайдено у парку в суботу. 

Це вже третє вбивство журналістів на території Європейського Союзу за останній рік. У жовтні 2017 року на Мальті вбили Дафну Каруану Галісію, яка була однією з авторок матеріалу про панамські офшори місцевих політиків. У лютому 2018-го у Словаччині вбили журналіста Яна Куцяка з нареченою. Цей журналіст розслідував зв'язки урядовців з італійською мафією. Його вбивство призвело до масових протестів, які змусили прем'єра Словаччини подати у відставку.

ВідеоНа Мальті підірвали автомобіль з журналісткою всередині, яка розслідувала "панамську справу"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції