В ОБСЄ закликали звільнити утримуваних в РФ та на окупованих територіях українських журналістів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там також нагадали, що вимагають терміново звільнити політв’язня Олега Сенцова.

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір закликав звільнити утримуваних в Росії та на окупованих територіях українських журналістів, а також негайно випустити з в’язниці режисера Олега Сенцова.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Я неодноразово закликав до звільнення Станіслава Асєєва в Донецьку, зняття обмежень, які наклали на Миколу Семену в Криму, та негайного звільнення Романа Сущенка із в'язниці в Росії. Затримання Олега Сенцова повинне закінчитися негайно", - заявив Дезір під час зустрічі з українськими журналістами в рамках щорічної наради ОБСЄ щодо виконання зобов’язань держав - учасниць у людському вимірі.

Він також зазначив, що це неприйнятно, що українські журналісти не можуть вільно працювати в частинах своєї країни, зокрема на Сході та в Криму. Крім цього, Дезір закликав представників українських ЗМІ особливо дотримуватись журналістських стандартів перед виборами в 2019 році.

Нагадаємо, 7 вересня уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлема Дезіра та уповноваженого в РФ з прав людини Тетяни Москалькової з проханням посприяти виїзду засудженому в окупованому Криму журналісту Миколі Семені на лікування до Києва.

ВідеоОкупаційний суд Криму виніс вирок журналісту Радіо Свобода Миколі Семені

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції