Ураган послабшав до другої категорії, але залишається небезпечним.

Удар Майка Тайсона по південно-східному узбережжю Сполучених Штатів - саме так американські метеорологи називають шторм Флоренс, який за лічені години вріжеться в берег. Передбачити його наслідки зараз не береться ніхто -  незважаючи на те, що він послабшав до другої категорії, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Агентство Reuters тим часом показало фото пустих пляжів штату Південна Кароліна, який має постраждати від шторму разом із Північної Кароліною.

На фото видно, що на пляжах людей майже немає - напередодні влада штату оголосила про евакуацію мільйона людей через шторм. Втім, деякі екстремали-відчайдухи все ж вирішили покататися на хвилях попри загрозу.

ВідеоЯк Північна Кароліна готується до руйнівного шторму "Флоренс"

Удар Майка Тайсона по південно-східному узбережжю Сполучених Штатів - саме так американські метеорологи називають шторм Флоренс, який за лічені години вріжеться в берег. Передбачити його наслідки зараз не береться ніхто, незважаючи на те, що він послабшав до другої категорії. 

Як Північна Кароліна готується до руйнівного шторму "Флоренс"

Раніше повідомлялося, що шторм "Флоренс" обіцяє бути найпотужнішим за останні три десятиріччя. Очікується, що він досягне східного узбережжя США у четвер, а до цього пройде між Бермудськими та Багамськими островами. Ураган буде посилюватись, наближаючись до США. Основний удар візьмуть на себе Південна та Північна Кароліна. Очікується, що швидкість вітру сягатиме 195 км/годину, а висота хвиль - 3-4 метри. Окрім того, шторм може викликати повені. 

Фотогалерея В очікуванні Флоренс: Reuters показало фото пустих пляжів Південної Кароліни перед штормом (9 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції