Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Каракас відчуває проблеми з водопостачанням.

Одна з найбільших лікарень Венесуели і колись одна з кращих в Латинській Америці страждає від браку води.

Про це пише Reuters.

У лікарні при Центральному університеті Венесуели не працюють більшість туалетів. Пацієнти можуть набрати воду лише з маленького крану на першому поверсі, натиск з якого іноді сильно слабшає.

Через це лікарі змушені відкладати або скасовувати операції.

Столиця Венесуели Каракас давно відчуває проблеми з водопостачанням, пов'язані з відсутністю належного технічного обслуговування. В останні місяці ситуація погіршилась, осікльки запасні деталі для системи водопостачання стали дефіцитом, а адміністрація президента країни Ніколаса Мадуро обмежена в коштах.

Опитування показують, що приблизно 75% жителів Каракаса не отримують воду на регулярній основі. Лікарі відповідають про зростання числа захворювань коростою і часті скарги пацієнтів на діарею.

Нагадаємо, інфляція у Венесуелі до кінця року може досягти мільйона відсотків, йдеться в звіті МВФ, представленому директором департаменту країн Західного півкулі Алехандро Вернером. За його оцінками, економіка в цьому році може продемонструвати спад до 18%, хоча ще в квітні прогноз становив 15%. Наголошується, що для Венесуели це буде третій рік поспіль, коли показники спаду обчислюються двозначними цифрами.

Експерт МВФ порівнює тяжкість ситуації у Венесуелі зі становищем, в якому опинилася Німеччина після Першої світової війни. Якщо останні прогнози вірні, за п'ять років кризи економіка Венесуели скоротиться на 50%; це найбільш значний економічний спад у світі за останні 60 років.

ВідеоЧерез брак харчів у зоопарку Венесуели левам та тиграм можуть згодувати слабших тварин

Адміністрація звіринця на заході країни може пожертвувати слабшими тваринами, аби нагодувати сильніших. Все - через брак харчів, від якого потерпає вся країна. Найбільше від нестачі продовольства страждають леви та тигри, яких треба годувати м'ясом.

Через брак харчів у зоопарку Венесуели левам та тиграм можуть згодувати слабших тварин

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції