В Омані в результаті тропічного циклону загинули 17 людей

Жертви циклону загинули здебільшого в результаті повеней, обвалення будинків й ураження електричним струмом.

Кількість жертв тропічного циклону Phet, що захопив східне узбережжя Султанату Оман в останні три дні цього тижня, досягла 17 осіб, повідомляє еміратська газета The National.

Посилаючись на дані представників цивільної оборони, медичних працівників і очевидців, видання зазначає, що жертви циклону загинули здебільшого в результаті повеней, обвалення будинків й ураження електричним струмом. Остаточні підсумки трагедії, розіграної погодою, відзначає газета, ще не підраховано. Декілька людей вважаються зниклими безвісти. У лікарнях перебувають більш як 50 поранених.

Циклон, що обрушився на Оман у четвер, приніс проливні грозові дощі, зруйнував лінії електропередач у ряді провінцій, порушив радіозв'язок, викликав переповнення водосховищ і долин, повалив дерева і затопив одне судно. У суботу циклон змістився в бік Пакистану, де, за відомостями преси, вже зареєстровано перші жертви.

Представник цивільної оборони Оману сказав газеті, що збитки, завдані країні в результаті розгулу стихії, оцінюються мільйонами доларів.

Заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Джон Холмс, повідомляла у суботу оманська газета Observer, вважає обстановку в султанаті "серйозною, але не катастрофічною". Він висловив готовність надати Оману в разі потреби необхідну допомогу.

Читайте також:

Жертвами потужного тропічного шторму у Центральній Америці стали 90 людей

Жертвами циклону "Лайла" в Індії стали 27 людей

Над США пронісся смертельний торнадо: люди ховалися у морозильниках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: