В Омську озброєний курсант-танкіст захопив чотирьох заручників

Курсант другого курсу Танкового інженерного інституту Омська самовільно залишив пост, прихопивши автомат, і поїхав до міста.

В ніч на 18 грудня у російському Омську озброєний курсант Танкового інженерного інституту Денис Гапоненко захопив чотирьох заручників.

Переговори про їхнє звільнення, які провели міліцейські психологи, пройшли успішно. Курсант відпустив всіх заручників з квартири, де їх утримував, і здався правоохоронним органам. Гапоненка затримали і передали у військову прокуратуру.

За попередніми даними, причиною інциденту стали особисті взаємини між військовослужбовцем і його знайомою дівчиною.

Курсант другого курсу Омського Танкового інженерного інституту Денис Гапоненко, перебуваючи в караулі, самовільно залишив пост зі зброєю (автомат АКС-74) і двома магазинами, спорядженими бойовими патронами.

Після цього на таксі він виїхав у напрямку Омська. Сигнал про втечу озброєного курсанта надійшов до чергової частини УВС по Омській області о 3:35 за місцевим часом. У місті негайно було введено план "Перехоплення".

Під час проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що Гапоненко перебуває в одній з квартир в будинку №6 на вулиці Андріанова і утримує з собою 4 людей, з якими раніше був знайомий.

В цілях безпеки будинок був оточений міліцією. На місці події працювало керівництво УВС, група захоплення загону міліції спеціального призначення, переговорна група.

Читайте також:

В Росії засудили українця за спробу вивезти секретну військову розробку

У США озброєний чоловік захопив у заручники директора школи

В Польщі банда злочинців захопила в заручники українця

У Мексиці розстріляли зібрання анонімних алкоголіків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: