В Омську в день приїзду Мєдвєдєва прибрали афішу "Чекаємо на тебе, веселий гном"

У Росії один з журналістів опублікував в інтернеті повідомлення про курйоз в Омську, пов'язаний з приїздом президента Дмитра Мєдвєдєва.

В Омську блогери та журналісти повідомили про курйоз, який стався 12 лютого - в день візиту президента Росії Дмитра Мєдвєдєва. По шляху проходження кортежу глави держави в бік Омського нафтопереробного заводу в екстреному порядку була демонтована афіша вистави "Чекаємо тебе, веселий гном" у театрі-студії Любові Єрмолаєвої. За свідченням очевидців, афішу дитячої казки прибрали мало не сокирами з блискавичною швидкістю. Можливо через те, що Дмитро Мєдвєдєв, людина невисокого зросту, міг прийняти це на свій рахунок, пише у блозі радіостанції "Ехо Москви" омський журналіст Андрій Захар'їн.

"Сам живу в двох кроках від цього театру, інформацію про афіші підтверджую - була така", - відзначає блогер denbrough.

"Навіть якщо зняття реклами - всього лише випадково збіглося за часом з візитом, в старанність і перестраховку чиновників віриться дуже легко. Часи такі", - пише в своєму блозі програмний директор "Еха Москви" Володимир Варфоломєєв.

Нагадаємо, що напередодні приїзду президента в Омськ з рекламного щита у Старозагородному гаї несподівано зник Володимир Путін, залишивши президента Мєдвєдєва в гордій самоті. Правда, потім Путіна повернули, а у відставку пішли відразу три високопоставлених обласних чиновника. Трохи пізніше вздовж дороги до нафтозаводу у великій кількості з'явилися щити з написом: "Омічі за сильну і єдину Росію".

Як відзначає Андрій Захар'їн, візит Дмитра Мєдвєдєва до Омська супроводжувався безпрецедентною закритістю, небувалими заходами безпеки і безприкладним чиновницьким завзяттям.

У Томську, за день до приїзду в наше місто, президент зустрічався зі студентами вузів, в Омську в цілях безпеки на один день закрився педагогічний університет. Мабуть через те, що його корпуси розташовуються поруч з обласним урядом. На нафтозаводі, де побував глава держави, за непідтвердженою інформацією, робочим був влаштований вихідний. Їхнє місце зайняли "перевірені" люди.

З тими самими жителями, які опинилися на вулиці в момент проїзду президентського кортежу, служба безпеки вела себе по-варварськи. У містечку Нафтовиків людей витримували по сорок хвилин на крижаному вітрі, не даючи можливості перейти на інший бік вулиці.

Щоб не бентежити президентських очей, співробітникам магазинів, розташованих уздовж дороги, де повинен був пройти Мєдвєдєв, було рекомендовано не виставляти рекламні щити. Сніг, правда, білити не примушували, але рекомендували сколоти з асфальтів і почорнілий лід або вивезти, або присипати свіжим сніжком, завезеним з Іртиша, журналіст описує ситуацію в рідному місті.

В останні роки самовіддана чинозакоханість стала характерною властивістю регіональних керівників. Так, у серпні минулого року перед візитом прем'єра Володимира Путіна на Ванкорське родовище в Красноярському краї районна адміністрація винищила всіх комарів і комах.

У Ленінградській області чиновники з адміністрації Старої Ладоги встановили меморіальну дошку колишньому президенту РФ Володимиру Путіну.

Минулої весни в Кірові перед візитом президента Мєдвєдєва в асфальт послужливо закатали навіть діючий залізничний переїзд, який проходить трасу, по якій мав проїхати кортеж.

Читайте також:

Мєдвєдєв на 100% згоден, що Саакашвілі треба судити за геноцид

Ксенія Собчак взяла інтерв'ю у Мєдвєдєва

Янукович згадувався в російських ЗМІ частіше Мєдвєдєва та Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: