Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ООН озвучили перелік країн, де діти найчастіше стають жертвами конфліктів

Особливу увагу в документі приділено ситуації в Афганістані, Демократичній Республіці Конго, Іраку, Сомалі, Південному Судані, Сирії та Ємені.

Протягом лише минулого року в результаті конфліктів загинули або зазнали поранень понад 8 тис. дітей, постраждалих від різних сторін зіткнень.

Про це йдеться в доповіді Генерального секретаря ООН, - пише Укрінформ.

"Генеральний секретар вражений тим, що в 2016 році в умовах конфлікту було вбито чи покалічено більше восьми тисяч дітей", - йдеться в заяві.

При цьому, генсек рішуче засудив напади на дітей, школи і лікарні, а також усі випадки сексуального насильства.

"Мета доповіді полягає не тільки в тому, щоб підвищити обізнаність про порушення прав дітей, але й у тому, щоб просувати заходи, які могли б полегшити тяжке становище дітей, які опинилися в ситуації конфлікту", - заявили в ООН.

Особливу увагу в документі приділено ситуації в Афганістані, Демократичній Республіці Конго, Іраку, Сомалі, Південному Судані, Сирії та Ємені, де діти стають "жертвами жахливих злочинів, які здійснюються сторонами конфліктів".

Нагадаємо, що ТСН.ua зібрала все, що було відомо про хімічну атаку в Сирії, яка сталася 4 квітня цього року та забрала життя понад 70 осіб, серед яких було й 20 дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції