В ООН приголомшили сумною статистикою щодо дітей-біженців, які потерпали від насилля

Минулого року кількість дітей, які шукали притулку, збільшилася втричі порівняно з 2014 роком. 

В Організації Об'єднаних Націй повідомили, що внаслідок насильства й конфліктів у світі свої домівки покинули близько 30 мільйонів дітей, які, крім того, в пошуках прихистку пережили недоїдання, зневоднення, викрадення, зґвалтування і навіть вбивства.

"Близько 50 мільйонів дітей у всьому світі мігрували за кордон, в межах своїх країн або були примусово переміщені. Понад половини з них — 28 мільйонів — хлопчики й дівчатка, які зазнали насильства й інших небезпек", — йдеться в повідомленні прес-центру ООН.

Також в організації заявляють, що кількість дітей, які полишають свої домівки, невпинно зростає. Так, 2015 року клопотання з надання притулку 100 тисячам дітей одержали 78 країн. Це втричі більше, ніж було 2014 року.

"Незгладимі зображення таких дітей, як Айлана Курді, чиє тіло знайшли на пляжі, та Омрана Дакніша в кареті швидкої із заплямованим кров'ю та пилом обличчям, шокували світ. Згадуючи зображення конкретних дітей, ми маємо співчувати й усім тим, хто не потрапив на світлини", — заявив виконавчий директор ЮНІСЕФ Ентоні Лейк.

З точки зору географічного охоплення в доповіді наголошується, що Туреччина приймає найбільшу загальну кількість нещодавніх біженців і дуже ймовірно, що й найбільшу кількість дітей-біженців у світі. Крім того, чимало людей приймає і Ліван: у країні кожна п'ята людина — біженець. 

Нещодавно голова Європейської Ради Дональд Туск закликав долучитися до розв'язання мігрантської кризи в Євросоюзі й Китай, адже змога Європи приймати біженців близька до межі. За словами Туска, від Китаю очікують на фінансову допомогу й підтримку країн походження вимушених мігрантів. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: