В ООН розповіли, які країни для життя обирають біженці з Донбасу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В ООН розповіли, які країни для життя обирають біженці з Донбасу

Getty Images

1,6 млн жителів Криму і Донбасу отримали статус внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Більшість біженців з Донбасу, де розгорнулося військове протистояння з Росією, залишаючи України, обирають для життя європейські країни та РФ.

Про це повідомляє Управління Верховного комісару ООН у справах біженців, передає Еспресо.

Зокрема, найбільше біженців серед європейських країн прийняла Німеччина – 9 616, на другому місці Італія – 9 319, на третьому Польща – 4 278, далі Франція - 3 459 та Швеція – 3 148 осіб.

"Дані про зовнішнє переміщення відображають загальну кількість заяв щодо отримання притулку, поданих громадянами України з початку розвитку ситуації на Донбасі у січні 2014 року", - йдеться у повідомленні.

Водночас в Росію вирушили 427 240 жителів східної України.

Тим часом близько 1,6 млн жителів Криму і Донбасу вирішили залишитись в Україні і отримали статус внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, кількість порушень режиму припинення вогню на Донбасі збільшилася протягом минулого тиждя. Режим припинення вогню не покращився за останній тиждень. За останній тиждень СММ зафіксувала збільшення на 55% кількості порушень режиму припинення вогню в порівнянні з минулим тижнем. Найбільш ця тенденція проявляється на території між Первомайськом і Попасній де сталося 20% із зазначених порушень режиму припинення вогню.

Чорнобильський курорт: у селах неподалік Чорнобиля збільшується кількість населення

Чорнобильський курорт: у селах неподалік Чорнобиля збільшується кількість населення
Наступна публікація