В ООН стурбувались збільшенням російських військових та техніки на Донбасі

При цьому в ООН також занепокоєні переходом російських військових через кордон

В ООН отримали достовірні дані щодо переходу російських військових через кордон на територію окупованого Донбасу. Про це повідомила речниця ООН з прав людини Равіна Шамдасані, пише "Голос Америки".

За її словами, такі дані цілком достовірні. Тож, в ООН серйозно стурбовані збільшення російської військової техніки біля лінії зіткнення на Донеччині.

"Ми отримали достовірні повідомлення про рух російських військовослужбовців через кордон - як на територію України, так і з території країни, - зазначила вона. - Це стосується і важких озброєнь.Причому мова йде про цілком достовірні повідомлення", - сказала вона.

Нагадаємо, згідно із новою, чотирнадцятою, доповіддю Управління Верховного комісара ООН з прав людини, щонайменше 9 371 людина загинула та 21 532 були поранені з початку конфлікту на сході України в середині квітня 2014 року.

Крім того, працівники Управління ООН з прав людини зафіксували кілька випадків сексуального насильства.

"Більшість заяв вказують на те, що погрози зґвалтуванням та іншими формами сексуального насильства використовуються як спосіб жорстокого поводження та катування в контексті незаконних та свавільних затримань, як чоловіків, так і жінок…Погрози сексуальним насильством, тілесними ушкодженнями чи вбивством щодо родичів жіночої статі, або їх затримання часто використовуються як засоби для примушення затриманих чоловіків зізнатися, зректися своєї власності, або вчинити інші дії, яких вимагають порушники, в якості передумови їх звільнення або безпеки," - вказано у доповіді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: