Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ООН стверджують, що більшості сирійців не вдається доставити гуманітарну допомогу

ООН планує розширювати практику скидання гуманітарної допомоги з літаків.

Плани ООН щодо постачання гуманітарної допомоги мільйону жителів Сирії протягом цього місяця були реалізовані лише частково, повідомив координатор програми гуманітарної допомоги Ян Егеланд.

За словами Егеланда, допомогу вдалося доставити лише 160 тисяч сирійців. "Навіть в тих районах, де ми отримали повне схвалення з боку уряду, дістатися туди коштувало величезних зусиль, а в інших місцях, де у нас було тимчасове схвалення, як в місті Дарайя, ми не змогли дістатися до людей", - заявив Егеланд. Він також зазначив, що діти, які живуть у містах Дарайя і Муадамия, можуть померти, якщо найближчим часом їм не буде надана допомога.

Наприкінці квітня представники ООН з гуманітарних питань охарактеризували ситуацію в сирійському місті Дарайя, оточеному урядовими військами, як жахливу. За оцінками ООН, з 4,5 мільйонів сирійців, які живуть у важкодоступних районах країни, близько 400 тисяч перебувають в умовах облоги.

ООН планує розширювати практику скидання гуманітарної допомоги з літаків для жителів районів Сирії, що знаходяться в зоні боїв.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що один з лідерів ІД Абу Вахиб був убитий в іракській провінції Анбар в результаті удару з повітря коаліції, яку очолює США.

Нещодавно Комітет Палати представників з іноземних справ Конгресу США прийняв дві резолюції щодо Сирії.

У першій резолюції містяться звинувачення на адресу президента Сирії Башара Асада і його союзників – Росії та Ірану – у військових злочинах проти мирного населення в Сирії. У другій резолюції йдеться, що звірства, які здійснюють бойовики ІД щодо християн, єзидів і інших етнічних і релігійних меншин, є військовими злочинами, злочинами проти людства і геноцидом.

Фотогалерея У сирійському місті, де розташована база ВМФ Росії, прогриміли потужні вибухи (7 фото)

Відео ІДІЛ взяла на себе відповідальність за теракти у Сирії та Ємені

Залиште свій коментар

Вибір редакції