Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ООН за допомогою супутникових знімків з'ясували причину загибелі гумконвою під Алеппо

18 вантажівок із гуманітарною допомогою розбомбили минулого місяця.

Експерти ООН з'ясували, що гуманітарний конвой у Сирії розбили саме авіаударом, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Це доводять супутникові знімки. 18 вантажівок із гуманітарною допомогою розбомбили минулого місяця. Під час атаки загинуло 20 людей.

Відповідальність за атаку Захід покладав або на сирійські війська, або на їхнього союзника Москву. У Кремлі раніше заявляли - уночі, коли стався напад, сирійські літаки воювати не можуть. Утім, на кадрах із місця події добре видно - напад стався саме вночі, а в ООН певні - це був авіаудар. Тож, найімовірніше, за атакою стоїть Москва.

Відео В ООН вважають, що гуманітарний конвой у Сирії розбили авіаударом

Нагадаємо, 20 вересня поблизу сирійського Алеппо колона гуманітарного конвою Червоного Півмісяця потрапила під авіаудар через кілька годин після того, як уряд президента Сирії Башара Асада оголосив про завершення перемир'я. Унаслідок цього загинули 20 осіб.

Сирійське суспільство Червоного Півмісяця повідомило, що конвой робив звичайну доставку допомоги в сільські райони навколо Алеппо, які контролюють повстанці. Постачання гуманітарної допомоги в райони, які перебувають в облозі, було ключовою частиною угоди про припинення військових дій, ухваленої за посередництва США і Росії тиждень тому.

Після інциденту ООН відкликала усі гуманітарні конвої в Сирії.

Фотогалерея ООН залишає жителів Сирії без гуманітарної допомоги після бомбардувань гумконвоїв в Алеппо (9 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції