В ООН занепокоєні тим, що пластику в світовому океані до середини ХХІ століття буде більше, ніж риби

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щорічно до 12 тонн пластику опиняється у водах світового океану.

Світовий океан настільки забруднений пластиком, що його мікрочастинки знаходяться в організмі людини.

Про це повідомляють Новини ООН.

“Мікрочастинки пластику можна виявити в організмі практично будь-якого жителя землі. Океан настільки забруднений, що вчені знаходять їх у прісній воді і в столовій солі", - зазначається в повідомленні.

За словами голови Генеральної асамблеї ООН Марії Фернанди Еспінози, щорічно до 12 тонн пластику опиняється у водах світового океану.

Фотогалерея Шість кілограмів сміття у шлунку. У Індонезії знайшли померлого від пластику кита (5 фото)

“Щорічно до 12 тонн пластику опиняється у водах світового океану. Якщо людина не змінить своїх звичок, то до середини століття пластику в океані буде більше, ніж риби. Існує безліч альтернатив. Сотні приватних компаній вже обіцяли замінити одноразові вироби з пластику на продукцію з інших матеріалів. Людство несе колективну відповідальність за здоров'я океану", - сказала Еспіноза, оголошуючи про нову глобальну кампанію по боротьбі з пластиковим сміттям.

Відео Вчені виявили мікрочасточки пластику у тілі людини

Загроза ближча, ніж вважалося - вчені вперше виявили мікро-пластик у тілі людини. Дослідники з Віденського медичного університету проаналізували зразки екскрементів добровольців з країн Європи та Азії і знайшли у них мікрочасточки 9 типів пластику, зокрема, тих, з яких виготовляють пакети і контейнери для їжі. 

Вчені виявили мікрочасточки пластику у тілі людини

Нагадаємо, що у Каліфорнії заборонять ресторанам використовувати пластикові соломинки

Залиште свій коментар

Вибір редакції