В ООН заявили про рекордну кількість жертв смертників у Афганістані цьогоріч

Підрив вантажівки з вибухівкою в Кабулі 31 травня, влаштований смертником, призвів до загибелі не менш ніж 92 цивільних.

Кількість цивільних, що були вбиті чи поранені унаслідок конфлікту в Афганістані, в першій половині цього року лишилося на тому ж рекордно високому рівні, що й торік.

Про це інформує Радіо Свобода з посиланням на місію ООН у цій країні.

Протягом півроку загинуло 1662 цивільних людей, що на 2 % більше, ніж за той самий період минулого року. Число поранених цивільних за цей час склало 3 тисячі 581, що на один відсоток менше від числа поранень у цей час минулого року. При цьому 40 відсотків усіх цивільних жертв за перше півріччя цього року спричинили імпровізовані вибухові пристрої, до яких вдаються антиурядові сили - вибухові пристрої смертників, міни натискної дії чи міни, закладені на узбіччях.

Фотогалерея В Афганістані підірвали бомбу, 80 загиблих (1 фото)

ВідеоУ центрі Кабула пролунав найбільший вибух у новітній історії Афганістану

За даними звітів місії ООН в Афганістані, число цивільних жертв у цій країні почало зростати з часу виведення більшості іноземних військ 2011 року і офіційного завершення бойової місії НАТО 2014 р.

Нагадаємо, раніше у центрі столиці Афганістану Кабулі пролунав потужний вибух. Це сталося в районі, де розташовані іноземні посольства. Постраждали понад 90 людей.

Залиште свій коментар