В ООН заявили про загибель понад 100 осіб за десять днів через авіаудари у Сирії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Авіанальоти здійснюють урядові війська та їхні союзники.

За останні 10 днів в результаті авіаударів по лікарнях, школах та інших об'єктах цивільної інфраструктури в Сирії загинули 103 людини. Серед загиблих – 26 дітей.

Про це 26 липня заявила верховний комісар ООН з прав людини Мішель Бачелет.

За її словами, авіанальотів зазнали вісім цілей в Ідлібі, ще дві – в Алеппо. Бомбардування здійснювали війська сирійського президента Башара Асада і їхні союзники.

Враховуючи частоту, з якою авіаудари урядових військ і їхні союзники вражають в Ідлібі лікарні і школи, мова навряд чи йде про випадкове попадання, вважає Мішель Бачелет.

Вона нагадала, що навмисні бомбардування об'єктів цивільної інфраструктури є військовим злочином, відповідальність за яке несуть ті, хто віддає наказ.

Сирійський конфлікт розпочався весною 2011 року з мирних протестів проти режиму президента країни Башара Асада, які потім перетворилися на повномасштабну громадянську війну. Різні сторони конфлікту отримують міжнародну допомогу. Крім того, частина території Сирії була захоплена й бойовиками "Ісламської держави", проти яких виступають як урядові сирійські війська, так і сили міжнародної антитерористичної коаліції під проводом США. За час конфлікту на території Сирії понад 350 тисяч людей загинули, а мільйони сирійських громадян стали біженцями.

ВідеоЩонайменше 43 людини загинули внаслідок потужного авіаудару по ринку у Сирії

Серед них і члени волонтерської організації "Білі шоломи". Поранено близько сотні людей, деякі з них у критичному стані. Потужний удар прийшовся на ринок у провінції Ідліб, що на півночі країни. Кілька будинків вщент зруйновані. Рятувальники разом із містянами продовжують розбирати завали та діставати тіла загиблих, тож кількість жерт зростає.    

Щонайменше 43 людини загинули внаслідок потужного авіаудару по ринку у Сирії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції